Bez zaliczki Bez plagiatu Umowa Prace od 600 zł

Zakończone ( pon 09 kwi 2018 06:07:40 )
Cała Polska (Wielkopolskie)

Oferujemy profesjonalne, indywidualne usługi pisania prac dyplomowych: licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.
Nasze usługi są w pełni legalne i przede wszystkim uczciwe. Piszemy prace indywidualnie, podpisujemy umowy o dzieło i przeniesienie autorskich praw majątkowych. Nie pobieramy zaliczek. Do prac dołączamy raport anty-plagiatowy oraz gwarancję na nanoszenie poprawek.
Cena za prace od 600 zł. Czas oczekiwania nawet od 7 do 10 dni.
Pełna oferta na www.tanieprace.pl lub pod adresem e-mail: kontakt@tanieprace.pl.

Data dodania: 2018-02-08

Data wygaśnięcia: 2018-04-09