Doktor nauk ekonomicznych kompleksowa pomoc korepe

[ Oferuję ] prace dyplomowe

2 tygodnie ( wt 06 mar 2018 09:03:31 )
Kraków (Mazowieckie)

Kompleksowa pomoc w pisaniu poprawie redagowaniu prac magisterskich licencjackich inżynierskich ekonomicznych. Doktor nauk ekonomicznych z 20 letnim doświadczeniem naukowym udzieli kompleksowej pomocy w pisaniu, poprawie, redagowaniu, układaniu prac od A do Z (od tytułu, planu, prezentacji, po kompletną pracę):

• magisterskich
• inżynierskich
• licencjackich
• zaliczeniowych
• semestralnych
• referatów

Dodatkowo:
• Pisanie planów, pisanie konspektów, poprawa prac po plagiacie, poprawa źle napisanych prac, korekta prac, nadzór nad pisaniem prac, przygotowanie do obrony.

Tematyka przede wszystkim z zakresu:
  • mikroekonomia, makroekonomia,
  • marketing, marketing ekologiczny, marketing społecznościowy
  • zarządzanie, zarządzanie personelem, zarządzanie strategiczne,
  • rekrutacja, motywacja, ZZL, klimat kultura organizacyjna,
  • międzynarodowe stosunki gospodarcze, handel zagraniczny,
  • organizacja przedsiębiorstw,
  • prawo gospodarcze, prawo podatkowe, ochrona własności intelektualnej,
  • zarządzanie bezpieczeństwem międzynarodowym,
  • negocjacje, kryzysy finansowe, kryzysy gospodarcze,
  • franchising, benchmarking, reengineering
  • globalizacja, korporacje transnarodowe,
  • fuzje i przejęcia,
  • badania marketingowe, badania rynkowe i marketingowe,
  • polityka gospodarcza, negocjacje,
  • e-biznes, e-komunikacja, media społecznościowe, e-handel
  • zachowania nabywców, zarządzanie marką, teoria konsumenta
  • strategie rozwoju przedsiębiorstw,
  • polityka produktu, technologie informacyjne,
  • gospodarka regionalna,
  • społeczna odpowiedzialność biznesu,
  • projekty UE, polityka UE, ONZ,
  • nauka o przedsiębiorstwie,
  • internacjonalizacja przedsiębiorstw.
Pomagam od A do Z. Od tytułu po gotową pracę, która przejdzie bez problemu przez system antyplagiatowy. Rozliczanie w trakcie pracy, w transzach jak rozdziały lub za strony. Korzystam z najnowszych książek polsko i angielskojęzycznych i wymogów poszczególnych uczelni.
Stawki to od 20 zł za stronę. To co mnie wyróżnia to praca, która nie zawiera „przepisywania” w żadnym stopniu! Każde zdanie jest inne i plagiat wychodzi na bardzo niskim poziomie.
Zawsze zbieram pochlebne opinie promotorów za styl pisania. Taka praca to pewność i oryginalność. Praca oceniana najczęściej na 5.0 i 5.0 od recenzenta. Praca jest pisana na temat i posiada cel. Jeśli jest taka potrzeba w pracy są badania, do których przygotowuje ankiety z pytaniami, następnie analizuje i wyciągam z nich wnioski.
Ponadto:
  • poprawa prac po uwagach promotora
  • poprawa prac bez celu, źle napisanych
  • poprawa prac, które nie przeszły przez system antyplagiatowy
  • wirtualny promotor – nadzór nad pisaniem Państwa pracy
Możliwość kontaktu osobistego w Krakowie, gdzie obecnie mieszkam lub wyłącznie poprzez e-mail. Rozliczanie za każdy etap pracy. Możliwość rozliczania po rozdziale lub nawet co pięć stron.
Od 1 stycznia 2016 programy antyplagiatowe sprawdzają również treść pracy pod względem sensu i merytoryki! U mnie nie ma obawy że praca to posklejane internetowe twory! Cena z czegoś wynika!

www.doktorekonomii.pl

Data dodania: 2018-01-05