Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

• Wygasa: 14 dni
52958b_pisanie-prac-kontrolnych-zaliczeniowych-semestralnych-zdjecia

Opis

Magister Finansów i Rachunkowości oferuje profesjonalne pisanie prac kontrolnych, semestralnych, zaliczeniowych.

NIE PISZE PRAC LICENCJACKICH, INŻYNIERSKICH, MAGISTERSKICH

SZKOŁA ŚREDNIA: matematyka, biologia, chemia, fizyka, informatyka, historia, język polski, informatyk geografia, wos, przedsiębiorczość.
POLICEALNE I STUDIA: przedmioty z zakresu finansów, rachunkowości, organizacji księgowości w firmie, prawnych regulacji księgowości, bankowości, podstaw prawa, ekonomii, zobowiązań podatkowych, ubezpieczeń, administracji, zarządzania, sprzedaży, marketingu, matematyki, ochrony własności intelektualnej, metod i technik uczenia się, informatyki.
Opracowuje także pytania przygotowujące do egzaminu.

Oferuję także profesjonalne pisanie artykułów dla firm na strony internetowe, bloga z zakresu sprzedaży, marketingu i rozwoju osobistego.

Posiadam 7 letnie doświadczenie w pisaniu prac, do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie i indywidualnie. Gwarantuję rzetelność, uczciwość, dyskrecję oraz krótki okres oczekiwania.
Nie ściągam gotowych prac z internetu. Współpracuję na terenie całej Polski. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Kontakt: poprzez portal
Tel (jeśli nie odbieram telefonu, proszę o pozostawienie smsa)

Cała Polska

Brak tagów