Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

1.00 zł

Pomoc na wysokim poziomie – doktorantka UW

  • Województwo: Cała Polska
  • Państwo: Polska
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2019 14:08
  • Wygasa: 19 dni, 12 godzin
edukacja

Opis

Od kilku lat zajmuję się pomocą przy poprawnym pisaniu wzorów prac zaliczeniowych, dyplomowych, licencjackich, magisterskich, doktorskich w obszarze humanistyki, tj. politologii, socjologii, prawa, ekonomii, dziennikarstwa, psychologii, historii etc.
Zlecenia wykonuję z należytą rzetelnością, dokładnością i profesjonalnie.
Zajmuję się również poprawianiem plagiatu, korektą stylistyczną, gramatyczną ortograficzną prac.
Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu. Rozliczenie następuje zazwyczaj po napisaniu jednego rozdziału.
Oferuję możliwość spotkania bezpośredniego i omówienia preferencji oraz wymagań klienta.
Od ponad ośmiu lat zajmuję się pomocą przy poprawnym pisaniu wzorów prac zaliczeniowych, dyplomowych, licencjackich, magisterskich, doktorskich w obszarze szeroko pojętej humanistyki ( socjologia, politologia, psychologia, prawo, historia, pedagogika, polityka społeczna, etc.). Usługę wykonuję z należytą rzetelnością, dokładnością, profesjonalnie – dotrzymuję ustalonych terminów, zapewniam pełną dyskrecję.
Zajmuję się również poprawianiem plagiatu, korektą stylistyczną, gramatyczną ortograficzną prac, a także poprawą prac wykonanych przez inne osoby. Wykonuję również obliczeń i analiz w programach statystycznych (SPSS). Dokonuję pilnych zleceń ( wykonanie do 24 h).
Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu. Rozliczenie następuje zazwyczaj po napisaniu jednego rozdziału lub w innym ustalonym z klientem rozwiązaniu. Możliwość rozłożenia na RATY.
Oferuję możliwość spotkania bezpośredniego i omówienia preferencji oraz wymagań klienta.

Brak tagów

wyświetleń: 10, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 5115d4d61dbd9be6