Pisanie prac na zlecenie

[ Oferuję ] prace licencjackie

Zakończone ( sob 26 sier 2017 16:39:04 )
Poznań (Wielkopolskie)

Potrzebujesz pomocy przy pisaniu lub poprawce pracy naukowej? Z chęcią pomogę.

Piszę wzorce prac samodzielnie od podstaw zgodnie z wymogami danej uczelni i uwag promotora. Jeżeli nie możesz sobie dać rady z napisaniem pracy, napisz po prostu do mnie. Jestem osobą uczciwą i obowiązkową, a prace przygotowuję w uzgodnionym wcześniej terminie. Z mojej strony możesz oczekiwać pełnego zaangażowania we współpracę.

Cena przygotowania pracy zależy głównie od trudności tematu, dostępności materiałów oraz terminu. Kontaktuję się poprzez maila, a jedynie w szczególnych wypadkach telefonicznie.

Data dodania: 2017-08-11

Data wygaśnięcia: 2017-08-26