Pisanie prac po angielsku! licencjackie, magisters

[ Oferuję ] prace dyplomowe

Zakończone ( pon 26 lut 2018 20:29:42 )
warszawa (Dolnośląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Pisanie prac po angielsku!

Prace licencjackie, magisterskie, eseje, referaty, prace na zaliczenie, wypracowania i inne w języku angielskim!

Pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim. Prace:  licencjackich, magisterskich. Pomagam opracować: eseje, referaty, prace zaliczeniowe, prace semestralne, prace seminaryjne, streszczenia, projekty, prezentacje, cv, wypracowania, pytania na obronę, drobne tłumaczenia oraz inne. Szeroki zakres tematyczny np:  American cultural studies, English cultural studies,     cultural and ethnic studies, history, literature, religion, languages and linguistics administracja, ekonomia, bankowość, finanse, prawo, politologia, europeistyka, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny, socjologia, pedagogika, psychologia,  turystyka, rekreacja, hotelarstwo, zarządzanie, marketing oraz inne. Robie  korekty, poprawki, redagowanie prac już gotowych. Indywidualne podejście do każdego tematu,  bogata bibliografia. Niskie ceny. Szybki termin realizacji. Dyskrecja. Pisze również w j. Polskim.

ZAPRASZAM DO WSPOLPRACY.  Marta

Usługa dostępna na terenie całej Polski

Data dodania: 2017-12-28

Data wygaśnięcia: 2018-02-26