Pisanie prac po angielsku! licencjackie, magisters

[ Oferuję ] prace dyplomowe

Zakończone ( pon 26 lut 2018 20:31:21 )
warszawa (Dolnośląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Pisanie prac po angielsku!

Pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim. Pomagam przy opracowywaniu prac:  licencjackich, magisterskich. Pomagam opracować: korekty, poprawki, redagowanie, eseje, referaty, prace zaliczeniowe, prace semestralne, prace seminaryjne, streszczenia, projekty, prezentacje, cv, wypracowania, drobne tłumaczenia oraz inne. Z zakresu - kulturoznawstwo, językoznawstwo, metodyka, historia, biznes, literatura, lingwistyka, fonetyka, fonologia, morfologia, pragmatyka, semantyka oraz inne. Szeroki zakres tematyczny. Indywidualne podejście do każdego tematu,  bogata bibliografia. Niskie ceny. Szybki termin realizacji. Dyskrecja gwarantowana. Zapraszam.

Usługa dostępna na terenie całej Polski

Data dodania: 2017-12-28

Data wygaśnięcia: 2018-02-26