pisanie prac poprawa plagiatu

[ Oferuję ] prace magisterskie

Zakończone ( pon 11 grud 2017 15:58:03 )
warszawa (Mazowieckie)

Oferuję  kompleksową, rzetelną i uczciwą pomoc w:

*Poprawie plagiatu zgodnie z raportem antyplagiatowym,

*Napisaniu pracy zaliczeniowej/inżynierskiej/dyplomowej/magisterskiej z przedmiotów:ETYKA,EKOLOGIA,BIOLOGIA,CHEMIA,MARKETING,ZARZ?DZANIE,

ETYKA, POLITYKA, SOCJOLOGIA, HISTORIA ORAZ WIELU IN.,

*Ułożę konspekt , pomogę wyszukać literaturę (także w języku angielskim), dokonam korekty błędów oraz formatowania,

*Przygotuję projekt graficzny , prezentację multimedialną, wykonam zadania, drobne tłumaczenia.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie oraz wykształcenie. Jestem dyspozycyjna i wykonuję wszystko zgodnie z wskazówkami zleceniodawcy, zawsze na czas. Ceny podlegają  negocjacji;-)

Nr gg  57449206

Zapraszam do współpracy