Pisanie prac Szybkie terminy Bez plagiatów

[ Oferuję ] prace licencjackie

Zakończone ( pon 19 lut 2018 21:49:11 )
Gdynia (Pomorskie)

Istniejemy na rynku ponad 10 lat. Piszemy wzorce prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych oraz prace zaliczeniowe.

Specjalizujemy się w pracach z zakresu: socjologii, politologii, pedagogiki, psychologii, geografii, turystyki, ochrony środowiska, antropologii, kulturoznawstwa, pielęgniarstwa, bankowości, administracji, biznesu, dietetyki, dziennikarstwa, marketingu, zarządzania, ekonomii i prawa. Pomagamy  również w przygotowaniu prac technicznych, inżynierskich i in. Szczegółowych informacji udzielamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Ceny w zależności od skomplikowania pracy i dostępności materiałów, już od 15zł za stronę A4 (poprawki wliczone w cenę).

Kontakt:

korepetycj4e@gmail.com