Pisanie pracy licencjackiej, inżynierskiej, mgr

[ Oferuję ] prace magisterskie

tydzień ( wt 27 lut 2018 12:03:32 )
Warszawa (Mazowieckie)

I przychodzi ten okres, kiedy kończy się pewien istotny etap Twojego życia a głowę zaprzątają refleksje związane z przyszłością.

W naszych największych snach już z daleka widzimy ten dyplom, mnóstwo uśmiechów na twarzach rodziny i znajomych, no i oczywiście to nieopisane uczucie ulgi.

Biegniemy, już prawie mamy go w rekach, ale przed nami nagle pojawia się wielki mur z napisem OBRONA.

Praca dyplomowa… to jedyna przeszkoda, która dzieli nas od spełnienia naszego snu a jednak MUSISZ ja napisać.

•             Chcesz założyć własna firmę?

•             A może kończysz studia żeby przejąć prowadzenie firmy Twoich bliskich?

•             Poszedłeś na studia związane z finansami, bo na rynku zawsze Bedzie zapotrzebowanie na takie wykształcenie?

•             Jesteś zapracowany? Prowadzisz aktywny tryb życia?

•             Po prostu masz wiele innych ciekawszych spraw i nie masz czasu zaprzątać sobie tym Głowy?

•             A może należysz do osób zaczynających przygodę z giełda i potrzebujesz analizy spółki?

•             Lub z własnej czystej ciekawości masz w głowie spółki, które wymagają sprawnego zestawienia przez fachowca?

Kiedyś sami musieliśmy się podjąć tego wyzwania, a dziś, jako Analitycy rynków finansowych możemy pomóc i Wam. Napiszemy pracę lub przygotujemy analizę związaną z dziedziną finansów specjalizującą się w:

•             Akcjach,

•             Obligacjach,

•             Ocenie kondycji finansowej spółek,

•             Analizie sprawozdań finansowych,

•             Analizie metodą wskaźnikową,

•             Wycenie akcji spółek giełdowych notowanych na GPW,

•             Sprawdzeniu emitentów obligacji pod kątem zadłużenia,

Wszyscy wokół powtarzają ze samo się nie zrobi?

Z nasza pomocą się zrobi!

Sprawimy, aby Twój sen stal się rzeczywistością!

Ukończenie studiów to duży krok do sukcesu i my pozwolimy Ci go osiągnąć!

Pamiętaj, od teraz MOŻESZ wszystko, nic nie MUSISZ.

Po więcej szczegółów napisz do nas maila zrobimyzaciebie24h@gmail.com lub zadzwoń 510 521 756.

Data dodania: 2018-01-28

Data wygaśnięcia: 2018-02-27