pisanie prac

Oglaszaj.edu.pl - to serwis gromadzący darmowe ogłoszenia edukacyjne. To miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm oraz osób
prywatnych w takich dziedzinach jak korepetycje, pisanie prac, tłumaczenia oraz inne ogłoszenia dla studentów i uczniów.

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń

Pomoc na wysokim poziomie - DOKTORANTKA UW

[ Oferuję ] pisanie prac

Cena
0,00 zł do negocjacji
Wygasa
Zakończone ( pon 09 kwi 2018 20:40:17 )
Miejscowość
Warszawa (Mazowieckie)54 0

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się pomocą przy poprawnym pisaniu wzorów prac zaliczeniowych, dyplomowych, licencjackich, magisterskich, doktorskich w obszarze szeroko pojętej humanistyki ( socjologia, politologia, psychologia, prawo, historia, pedagogika, polityka społeczna, etc.). Usługę wykonuję z należytą rzetelnością, dokładnością, profesjonalnie – dotrzymuję ustalonych terminów, zapewniam pełną dyskrecję.
Pomagam przy dobraniu tematu, przygotowanie Struktury/Planu Pracy,przygotowania bibliografii,przygotowania poszczególnych Rozdziałów teoretycznych i badawczych.
W swojej pracy korzystam z szerokiego zaplecza materiałów, książek, raportów, opracowań, materiałów konferencyjnych. Dysponuję szeroką bazą materiałów własnych, ale korzystam przede wszystkim z zasobów bibliotek: Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Biblioteki Narodowej.
Zajmuję się również poprawianiem plagiatu, korektą stylistyczną, gramatyczną ortograficzną prac, a także poprawą prac wykonanych przez inne osoby. Wykonuję również obliczeń i analiz w programach statystycznych (SPSS). Dokonuję pilnych zleceń ( wykonanie do 24 h).
Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu. Rozliczenie następuje zazwyczaj po napisaniu jednego rozdziału lub w innym ustalonym z klientem rozwiązaniu. Możliwość rozłożenia na RATY.
Oferuję możliwość spotkania bezpośredniego i omówienia preferencji oraz wymagań klient


Data dodania: 2018-02-08

Data wygaśnięcia: 2018-04-09


Inne oferty