Pomoc w pisaniu pracy

miesiąc ( wt 13 mar 2018 15:38:48 )
poznań (Wielkopolskie)

Służę profesjonalną, indywidualna pomocą w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, doktorskich. Posiadam bardzo duże doświadczenie z zakresu pisania prac. Zakres usług dostosowany do potrzeb klienta, który potrzebuje pomocy Moją pomocą służę w układanie planów/konspektów, gromadzenie literatury przedmiotu, wykonywanie badań i analiz. Sprawdzanie tekstu pod kątem anty-plagiatu. Korekty i uzupełnienia prac, rozdziałów, podrozdziałów, części badawczych i empirycznych. Dzięki mojemu doświadczeniu oraz rzetelności i pomocy obronisz się na 5.

Data dodania: 2018-01-12

Data wygaśnięcia: 2018-03-13