pisanie prac

Oglaszaj.edu.pl - to serwis gromadzący darmowe ogłoszenia edukacyjne. To miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm oraz osób
prywatnych w takich dziedzinach jak korepetycje, pisanie prac, tłumaczenia oraz inne ogłoszenia dla studentów i uczniów.

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń

Pomoc w pisaniu wzorców prac licencjackich magistr

[ Oferuję ] prace licencjackie

Cena
0,00 zł do negocjacji
Wygasa
Zakończone ( sob 15 wrz 2018 20:44:47 )
Miejscowość
Warszawa (Mazowieckie)15 0

Oferuję pomoc w pisaniu wzorców prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, Nie zajmuję się tym zawodowo, ale z czystej przyjemności, dlatego wychodzę na przeciw uczniom jak i studentom, dzięki czemu praca nie będzie odbierana formą utworzona poprzez profesjonalną firmę.
Ukończyłam Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni, licencjat na Wydziale Zarządzania, kierunek International Management. Obronę miałam w języku angielskim, dlatego również moja oferta jest skierowana na pisanie prac w języku obcym. Dodatkowo, wydałam jedną książkę, druga jest w procesie tworzenia. Aktualnie studiuję finanse i rachunkowość i psychologię. Ceny, które ustalimy są indywidualne i nie będą wysokie, ale zadowolenie, ocena bądź prezentacja będzie zdecydowanie satysfakcjonująca również dlatego, że uwielbiam pisać i każda praca będzie dla mnie interesującym wyzwaniem. W trakcie pisania traktuję pracę jako swoją, dlatego wykonanie będzie rzetelne i nie "na kolanie". Brak jakiekogolwiek plagiatu, a jak do tej pory oceny z obron prac to same piątki (pozostaję w kontakcie z osobami, z którymi się kontaktuję, nie znikam :)
Zainteresowanych proszę o kontakt.
PRACE WYSYLAM PRZED USTALONYM TERMINEM!
TEMATYKA RÓŻNA


Data dodania: 2018-07-17

Data wygaśnięcia: 2018-09-15


Inne oferty