pisanie prac

Oglaszaj.edu.pl - to serwis gromadzący darmowe ogłoszenia edukacyjne. To miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm oraz osób
prywatnych w takich dziedzinach jak korepetycje, pisanie prac, tłumaczenia oraz inne ogłoszenia dla studentów i uczniów.

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń

Prace licencjackie 24/7 - niskie ceny usług. Brak

[ Sprzedam ] prace zaliczeniowe

Cena
1,00 zł
Wygasa
Zakończone ( pt 10 list 2017 18:40:15 )
Miejscowość
Kraków (Warmińsko-mazurskie)35 0

Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych i innych dotyczących zagadnień związanych z zarządzaniem, logistyką, bhp. pedagogiką, finansami, rachunkowością, ekonomią, informatyką i pokrewnymi. Przygotuję plan pracy, część opisową i projektową, konieczne do realizacji badań materiały - zarówno kompleksowo jak i etapami w harmonogramie zależnym od konsultacji z promotorem. Współpraca z legalnie funkcjonującą firmą. Przed przystąpieniem do pracy na życzenie spisujemy umowę. Cena dostosowana jest do jakości pracy, jaką zażyczy sobie klient. Przed pierwszym kontaktem proszę Zlecających o przygotowanie następujących danych: - tematu pracy wraz z określeniem terminu jej realizacji, - zakresu problemów w jakich potrzebna jest pomoc: konsultacje, korepetycje, wzorzec, wsparcie podczas całego okresu samodzielnego tworzenia opracowania, zakup profesjonalnego kursu multimedialnego pisania prac dyplomowych, - informacji o stopniu zaawansowania prac, jeżeli praca została już rozpoczęta, - informacji o ewentualnych wymaganiach dodatkowych oraz standardach formalnych i edytorskich, i przesłanie ich wraz z wiadomością na podany w ogłoszeniu mail. W temacie maila proszę podać: "Biuro - konsultacje". Odpowiedź wysyłam najczęściej jeszcze tego samego dnia. Zapraszam zainteresowanych profesjonalną pomocą.


Data dodania: 2017-10-11

Data wygaśnięcia: 2017-11-10


Inne oferty