Profesjonalna Pomoc w Pisaniu Prac, RATY!!

[ Oferuję ] prace licencjackie

Zakończone ( czw 22 mar 2018 12:19:27 )
Kraków (Małopolskie)

Brak wystarczającej ilości i możliwości na samodzielne napisanie pracy? Mozolne zbieranie materiałów, godziny spędzone w bibliotekach, a do tego brak pewności, czy praca spełnia wymagania? Oddaj pracę w ręce osób dla których pisanie to pasja i przyjemność.

Oferuję profesjonalną i kompleksową pomoc w pisaniu prac:

• Zaliczeniowych
  • Semestralnych
  • Licencjackich
  • Magisterskich
  • Doktorskich
  • Prezentacji Multimedialnych

Wszystkie prace realizowane są od podstaw, w oparciu o szeroką literaturę, opracowania, artykuły, ustawy, rozporządzenia, dane statystyczne.

Brak zaliczek oraz możliwość ratalnego rozliczania (z każdego rozdziału osobno) bądź z całości pracy (w przypadku szybkich realizacji oraz krótkich opracowań).

Brak dodatkowych opłat za poprawki – praca poprawiana jest do momentu całkowitej akceptacji przez promotora.

Prace pisane są zgodnie z wytycznymi Uczelni (zawierają przypisy dolne, bibliografię, automatyczny spis treści, ilustracji, wykresów).

100% gwarancja anonimowości oraz zgodność pracy z antyplagiatem.

Stały kontakt mailowy, 7 dni w tygodniu!

Możliwość prac ekspresowych w nagłych przypadkach!

W przypadku dłuższej współpracy RABAT %

Oferuję atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość materiału.

Zachęcam do owocnej współpracy

Data dodania: 2018-02-20