Profesjonalne i solidne PRACE MAGISTERSKIE

[ Oferuję ] prace magisterskie

Zakończone ( czw 15 mar 2018 20:18:21 )
Poznań (Wielkopolskie)

Jestem absolwentką studiów magisterskich filologii polskiej na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej oraz stosunków międzynarodowych (specjalność: dyplomacja i stosunki konsularne) na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowałam filologię angielską z językiem hiszpańskim na Wydziale Filologicznym w Wyższej Szkole Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu logopedii w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, otrzymując tytuł Logopedy Dyplomowanego. // CO OFERUJĘ: USŁUGI EDUKACYJNE - pisanie tekstów z humanistyki; USŁUGI EDYTORSKIE: korekta i redakcja tekstów.

Data dodania: 2018-01-14

Data wygaśnięcia: 2018-03-15