Profesjonalne pisanie/korekty prac dyplomowych

[ Oferuję ] prace dyplomowe

Zakończone ( niedz 16 wrz 2018 08:18:37 )
Warszawa (Mazowieckie)

Jeżeli nie radzisz sobie z napisaniem bądź korektą swojej pracy dyplomowej/zaliczeniowej zapraszam do skorzystania z profesjonalnej oferty. Zajmuję się pisaniem prac wszelkiego rodzaju, są to: wypracowania, prace zaliczeniowe, prace licencjackie, prace magisterskie. Pracę piszę od ponad 10 lat. Warunki, które proponuję są naprawdę korzystne ze względu na cenę, szybki czas realizacji konkretnego tematu, pisane zgodnie ze standardami i wymogami danej uczelni/szkoły – co ważne bez plagiatu. Jestem rzetelna i terminowa. Wygodą dla moich Klientów jest to, iż zanim zapłacą za konkretną pracę wysyłam kilka stron (tj. 3-4str.) celem weryfikacji, dopiero po zaakceptowaniu wspomnianych treści Klienci wysyłają zaliczkę. Dzięki temu zarówno Państwo jak i ja mamy pewność, że współpraca będzie przebiegała korzystnie. Proponuję: ułożenie konspektu pracy, bibliografii, badań, pisanie prac od początku, poprawę już napisanych prac, a także kontynuację konkretnego tematu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego i satysfakcjonującej współpracy.

Data dodania: 2018-07-18

Data wygaśnięcia: 2018-09-16