pisanie prac

Oglaszaj.edu.pl - to serwis gromadzący darmowe ogłoszenia edukacyjne. To miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm oraz osób
prywatnych w takich dziedzinach jak korepetycje, pisanie prac, tłumaczenia oraz inne ogłoszenia dla studentów i uczniów.

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń

Rzetelne pisanie prac Terminowość Raty

[ Oferuję ] prace magisterskie

Cena
0,00 zł do negocjacji
Wygasa
3 tygodnie ( wt 09 paz 2018 08:14:51 )
Miejscowość
Warszawa (Mazowieckie)8 0

Od 10 lat zajmuję się pisaniem i korektami prac dyplomowych/zaliczeniowych – serdecznie zapraszam do skorzystania z profesjonalnej oferty. Zajmuję się pisaniem prac wszelkiego rodzaju, są to: wypracowania, prace zaliczeniowe, prace licencjackie, prace magisterskie. Warunki, które proponuję są naprawdę korzystne ze względu na cenę, szybki czas realizacji konkretnego tematu, pisane zgodnie ze standardami i wymogami danej uczelni/szkoły – co ważne bez plagiatu. Jestem rzetelna i terminowa. Wygodą dla moich Klientów jest to, iż zanim zapłacą za konkretną pracę wysyłam kilka stron (tj. 3-4str.) celem weryfikacji, dopiero po zaakceptowaniu wspomnianych treści Klienci wysyłają zaliczkę. Dzięki temu zarówno Państwo jak i ja mamy pewność, że współpraca będzie przebiegała korzystnie. Proponuję: ułożenie konspektu pracy, bibliografii, badań, pisanie prac od początku, poprawę już napisanych prac, a także kontynuację konkretnego tematu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego i satysfakcjonującej współpracy.

 Data dodania: 2018-08-10

Data wygaśnięcia: 2018-10-09


Inne oferty