tanie i profesjonalne pisanie prac zaliczeniowych

[ Oferuję ] prace zaliczeniowe

Zakończone ( czw 15 lut 2018 20:18:35 )
(Dolnośląskie)

Oferuję pomoc w pisaniu rozmaitych tekstów naukowych, a mianowicie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych jak i różnego rodzaju opracowań.

Oferta dotyczy zarówno kompleksowego  pisania  tekstów, jak i poszczególnych fragmentów, udzielania wskazówek odnośnie doboru literatury, spisu treści, zasad redagowania tekstu, sprawdzania i wykonywania ewentualnych poprawek (merytorycznych, gramatycznych, stylistycznych).

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta, dobry kontakt, a przede wszystkim bardzo konkretne i jasno sprecyzowane warunki  współpracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt pomocprace2@o2.pl

Data dodania: 2018-01-31