pisanie prac

Oglaszaj.edu.pl - to serwis gromadzący darmowe ogłoszenia edukacyjne. To miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm oraz osób
prywatnych w takich dziedzinach jak korepetycje, pisanie prac, tłumaczenia oraz inne ogłoszenia dla studentów i uczniów.

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń

Tworzenie stron www

[ Oferuję ] INNE

Cena
0,00 zł do negocjacji
Wygasa
3 tygodnie ( pt 12 paz 2018 08:23:40 )
Miejscowość
Warszawa (Dolnośląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika13 0

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron www. Moja oferta skierowana jest zarówno dla firm, które chcą stworzyć nową stronę internetową, ale również dla firm, które chcą zmienić bieżąca stronę internetową zrobioną w starej technologii. Wykonywane prze ze mnie strony internetowe charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.

Moja oferta obejmuje tworzenie stron www w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona www dostosowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz stworzona jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), wedle uznania.

Wszystkie strony internetowe posiadają unikalną szatę graficzną, która opracowana jest specjalnie do Twoich celów. Dzięki temu posiada osobisty Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona www pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na sukces w działaniu.

Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby internetu, w skład, których wchodzą (banery internetowe, mailingi) a także Grafika komputerowa (identyfikacja wizualna, plakaty, ulotki, katalogi produktów) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług. W celu zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie www http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609Data dodania: 2018-08-13

Data wygaśnięcia: 2018-10-12


Inne oferty